Vitamiin B1 100 kapslit

24.00

Vitamiin B1 (tiamiin) tiamiinvesinikkloriidina, mis on B1-vitamiini stabiilne ja väga tugev vorm. Sobib inimestele, kellel on kõrge B1-vitamiini vajadus.

Puhas kõrge kvaliteediline tiamiinvesinikkloriid, energiavahetuse, närvisüsteemi, psüühika ja südametegevuse toetamiseks.

B1-vitamiin (tiamiin) täidab organismis mitmeid olulisi funktsioone. B1-vitamiini leidub peaaegu kõigis kehaorganites ja kudedes ning sellel on otsustav mõju kesk- ja perifeersele närvisüsteemile, kus see on eriti oluline närvide ja lihaste vahelise signaaliülekande jaoks. B1-vitamiin aitab kaasa ka närvisüsteemi taastumisele.

B1-vitamiin osaleb ka mõnede neurotransmitterite, nagu atsetüülkoliini metabolismis ja aitab seega kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele.

B1-vitamiini oluline valdkond on ka toidust energia ammutamine ja B1-vitamiin mängib võtmerolli glükoosi aeroobsel lagunemisel.

B1-vitamiini kasutegurid Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) andmetel:

  • Närvisüsteemi normaalne toimimine
  • Normaalne energiavahetus
  • Normaalne vaimne funktsioon
  • Normaalne südamefunktsioon

100 kapslit

1 laos (saab järeltellida)

Koostisosad 1 KAPSLI kohta % NRV*
Vitamiin B1 250mg 22.727

%NRV * % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda kahjulike lisaaineid nagu karrageen ja PEG ühendid.

TOOTE ANDMED

Saksa farmaatsianumber (PZN) 15423019.
Tootmine: toodetud Euroopas, villimine ja kapseldamine Euroopa Liidus vastavalt HACCP, GMP / ISO 22000:2018 standarditele. Valmistooted on pakendatud merevaigukollastesse klaaspurkidesse ja säilitatud mürgivabades anumates. Merevaigukollane klaaspurk on valguse ja oksüdatsiooni eest kaitsmiseks (vaba plastifikaatoritest ja BPA-st).
Korduskasutamine: toote etikett on võimalik eemaldada leotades purki viis minutit soojas vees. Liimijäägid saab eemaldada nõudepesuvahendiga.

Vajadusel võtke üks kapsel päevas koos 200 ml veega.

Kõik kaheksa olulist B-vitamiini toimivad kõige paremini koos. Arvukad ainevahetusprotsessid kehas suudavad saavutada optimaalse funktsionaalsuse ainult siis, kui igat B-vitamiini on piisavas koguses. Seetõttu on paljudel juhtudel mõttekas neid vitamiine koos tarbida.

Ärge ületage soovitatud päevast tarbimist. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist.


Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida eemal otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.
Kategooria:
JAGA

Vitamiin B1 100 kapslit

24.00

1 laos (saab järeltellida)

Ostukorv 0
VIIMATI VAADATUD 0
Lemmikutesse lisatud VAATA LEMMIKUID