Kaaliumtsitraat 120 kapslit

24.00

Kaalium on vajalik elektrolüütide tasakaalu, vererõhu, lihaste ja närvide toetamiseks.

Kaaliumtsitraat oma kergelt aluselise tsitraadi kujul pakub suurepärast biosaadavust ja kiiret omastamist. Iga kapsel sisaldab 400 mg kaaliumi, mis toetab lihaseid ja närve, säilitades samal ajal tervisliku vererõhu taseme. Saadud loomulikul taimsel kääritamisel (ei ole toodetud sünteetiliselt), GMO ja lisaainete vaba. Sobib ka veganitele.

Kaalium on kolmas kõige levinum mineraal kehas ja oluline elektrolüüt. Sport ja igapäevane stress võivad suurendada keha vajadust mineraalide, näiteks kaaliumi järele. Kaaliumi ja naatriumi tasakaalustatud suhe loob olulise aluse olulistele kehareaktsioonidele, sealhulgas ainevahetusprotsessidele. Kaasaegsed toitumisviisid, mis on sageli liiga soolarikkad, võivad lõhkuda tasakaalu, organismis ei ole enam piisavalt taimset kaaliumi, et tasakaalustada liigset naatriumi sisaldust. Liiga palju naatriumi võib isegi põhjustada kaaliumi väljutamist kehast neerude kaudu. Kuna kaaliumi ei saa kehas talletada, on kehas tasakaalu säilitamiseks vajalik igapäevane tarbimine.

Kaaliumi funktsioonid:

  • Närvisüsteemi normaalne toimimine
  • Normaalne lihaste funktsioon
  • Normaalse vererõhu säilitamine
120 kapslit

Saadaval järeltellimisel (Tarneaeg kuni 2 nädalat)

Koostisosad 2 KAPSLI kohta % NRV*
Kaalium 800mg 40

%NRV * % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda kahjulike lisaaineid nagu karrageen ja PEG ühendid.

 

TOOTE ANDMED

Saksa farmaatsianumber (PZN) 16911873.
Päritolu: saadud GMO vaba maisi kääritamisel.
Tootmine: toodetud Euroopas, villimine ja kapseldamine Euroopa Liidus vastavalt HACCP, GMP / ISO 22000:2018 standarditele. Valmistooted on pakendatud merevaigukollastesse klaaspurkidesse ja säilitatud mürgivabades anumates. Merevaigukollane klaaspurk on valguse ja oksüdatsiooni eest kaitsmiseks (vaba plastifikaatoritest ja BPA-st).
Korduskasutamine: toote etikett on võimalik eemaldada leotades purki viis minutit soojas vees. Liimijäägid saab eemaldada nõudepesuvahendiga.

Vajadusel võtke kaks kapslit päevas koos 200 ml veega.

Märkus

Kõrge naatriumi sisaldusega toitumine võib kaasa aidata kaaliumi puudusele. Soovitatav päevane kaaliumi kogus on viimastel aastatel suurendatud 2000 mg-lt 4000 mg-ni.

Vastunäidistused

Ettevaatus on vajalik juhul, kui kaaliumi eritumine on piiratud neeruhaiguse või teatud ravimite (nt diureetikumide, antihüpertensiivsete ja valuvaigistite) tõttu.

Ärge ületage soovitatud päevast tarbimist. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist.


Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida eemal otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.
Kategooriad: ,
JAGA

Kaaliumtsitraat 120 kapslit

24.00

Saadaval järeltellimisel (Tarneaeg kuni 2 nädalat)

Ostukorv 0
VIIMATI VAADATUD 0
Lemmikutesse lisatud VAATA LEMMIKUID